Grand swastara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grand swastara

Dobrodosli na ovaj forum!Registrujte se, obecavamo dobro druzenje i extra zabavu..
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ewo stigla Krasiwica...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Krasiwica

Krasiwica


Broj poruka : 14
Datum upisa : 13.02.2008

Ewo stigla Krasiwica... Empty
PočaljiNaslov: Ewo stigla Krasiwica...   Ewo stigla Krasiwica... Icon_minitimePon Feb 18, 2008 4:20 pm

Zdrawooooo...

Ja sam Newena. Imam 13god.(09.10.1994.god) Zhiwim u Chachku... Wolim da se zezam... Duxowita sam, nekad dosadna, ali Ok!drugarica...


OBOZHAWAM MOG SLATKOG MILANA STANKOWICA I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Ako neshto treba tu sam uwek!!!
Nazad na vrh Ići dole
marta93

marta93


Broj poruka : 24
Godina : 30
Datum upisa : 19.12.2007

Ewo stigla Krasiwica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ewo stigla Krasiwica...   Ewo stigla Krasiwica... Icon_minitimePet Feb 22, 2008 10:59 pm

Dobrodosla i ovde lol!
Nazad na vrh Ići dole
Natasa93

Natasa93


Broj poruka : 32
Godina : 30
Location : Kikinda
Datum upisa : 17.12.2007

Ewo stigla Krasiwica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ewo stigla Krasiwica...   Ewo stigla Krasiwica... Icon_minitimePet Feb 29, 2008 12:05 am

Dobrodosla!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pufnica

Pufnica


Broj poruka : 34
Datum upisa : 21.12.2007

Ewo stigla Krasiwica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ewo stigla Krasiwica...   Ewo stigla Krasiwica... Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 5:10 pm

Krasiwica ::
Zdrawooooo...

Ja sam Newena. Imam 13god.(09.10.1994.god) Zhiwim u Chachku... Wolim da se zezam... Duxowita sam, nekad dosadna, ali Ok!drugarica...


OBOZHAWAM MOG SLATKOG MILANA STANKOWICA I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Ako neshto treba tu sam uwek!!!

Caos,i dobrodosla!!! flower
Nazad na vrh Ići dole
Krasiwica

Krasiwica


Broj poruka : 14
Datum upisa : 13.02.2008

Ewo stigla Krasiwica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ewo stigla Krasiwica...   Ewo stigla Krasiwica... Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 4:27 pm

JOJ UPOZNALA SAM MIKIJA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ewo stigla Krasiwica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ewo stigla Krasiwica...   Ewo stigla Krasiwica... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ewo stigla Krasiwica...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Grand swastara :: Upoznavanje-
Skoči na: